Urbantrip's photoroad blog (photoroad) wrote,
Urbantrip's photoroad blog
photoroad

 • Music:

1. posma beigas

Ar šodienu noslēdzies projekta "mobilais posms"; tagad vieta tiek dota tā gaitas izvērtēšanai un tālākās darbības (tai skaitā izstādes un dalībvalstu iespējamo atbildes projektu) plānošanai. Nu būs iespēja arī vairāk piekļūt internetam un ierakstīt kaut ko arī šeit.

Turpmāk par pamata rakstītāju šai blogā ir uzskatāms apvienības "UrbanTrip" vadītājs Džerijs Šterns, no viņa arī pirmajā personā visi teksti.

Kopumā projekts vērtējams kā ļoti izdevies, bija interesants maršruts un lieliska komanda. Visvairāk tas izpaudās stresa situācijās - visi bija gatavi viens otram palīdzēt un glābt pasauli. Bet stresa situāciju kā tādu pietika - lai vai minu kaut gadījumu, kad lietuviešu kolēģiem ceļā nomira automašīna. Un nevis tā vienkārši, bet pavisam - saplīsa dzinējā kāda siksna, kuru uz vietas nopirkt nevarēja, bija jāpasūta un jāgaida vairākas dienas. Jāteic gan, melnajam mākonim bija neliela zelta maliņa - tas notika pavisam netālu no manām lauku mājām, tāpēc man bija, tā teikt, kam piezvanīt. Kaimiņi palīdzēja mums nogādāt mašīnu līdz servisa stāvvietai un atveda arī pašu meistaru, kuram todien bija brīvdiena. Tiešā veidā tas nepalīdzēja, protams - kā jau teicu, vaina bija lokāli nelabojama. Taču zināmu sirdsmieru tas tomēr deva, un arī mašīna tad bija drošībā, nevis kaut kur uz ceļa. Pēc šī notikuma vakarā rīkojām pikniku pie ugunskura - un tajā par īstu himnu kļuva Montija Pitona dziesmiņa "Always look on the bright side of life".

Prieks ir arī par to, ka vietējai, latviešu komandai nu ir pievienojušies vairāki jauni, aktīvi cilvēki, kas vēlas iesaistīties arī turpmāko projektu organizēšanā.

Kamēr vēl ir nedaudz brīva laika, nu ķeršos pie bildēm, lai varu pēc iespējas ātrāk parādīt Jums šo to no vizuālā materiāla. Vēlāk rakstīšu arī dažādas sakrājušās atmiņas no ceļojuma - gan savas, gan citu dalībnieku stāstītas. Gaidiet! Blogs būs aktīvs līdz pat izstādei rudenī un, iespējams, pat ilgāk.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments